.: :.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  wallpaper -
 
 
 
 


 

"-2009" 
11-12 2009 . (.)

 

: Andreas Rudolf

 


,

1 . .8.03.09 .AHF 0012
(Vanos van Noort x Nala v.Fichtenschlag) . . .
 
2 / .. .17.01.09 .DFE410
( . ) . . .

3 DEMIS v. MANSALEN .. .10.03.09
(Ykon v.Bastilie x Cim v.Osterberger Land) . . . .
 
4 * . .. .24.01.09 .NEG006 . .
(Vanos van Noort x Yacci v.Ahrainer Shloberl) . . .

5 DUKS v. MANSALEN .. .10.03.09
(Ykon v.Bastilie x Cim v.Osterberger Land) . . . .

6 * . .. .26.02.09 .NEG 012 . .
(Tuson v.Kuttersbusch x Clea zuz Medbacher Muchle) . . .

7 . . 166-019386 .11.02.09 .F0144 . .
(Atsel Hof Yuvenal .) . . .

1 . .. .25.01.09 .S84 . .
( . ) .



,


1 . .. .18.02.09 .TUS083
(Cent v.Portofino x Baldrsens Ekaterina) . . . .-

2 . .8.03.09 .AHF 0014
(Vanos van Noort x Nala v.Fichtenschlag) . . . .

3 . .. .3.03.09 .ASB286 . .
(Ritmo v.Arlett x ) . ., . .-

4 * ... .24.01.09 .NEG008 . .
(Vanos van Noort x Yachi v.Arher Shlors) . . .

5 . . . 166-019388 .11.02.09 .F0147
(Atsel Hof Yuvenal .) . . . .

6 . .. .3.03.09 . .
( ) . . .

7 . .. .9.02.09 .2109764
( ) . . .

8 . .. .TKW191 . .
( . ) . . .--

9 . .. .28.01.09 .TRW188
( . ) . . . .

10 . .. .19.01.09 .VEA087 . .
( . ) . . .

11 . .. .24.01.09 . .
(Atsel Hof Yuvenal ) . .

12 * . .. .24.01.09 .NEG009 . .
(Vanos van Noort x Yacci v.Abrainer Schlober) . .

13 . .. .24.02.09 .GB276 . .
(Mercury Amfitrion x .) . .

14 . . 166-019387 .11.02.09 .F0145
(Atsel Hof Yuvenal .) . . . .

15 * . .. .24.01.09 .011
(Vanos van Noort x Yacci v.Abrainer Schlober) . . . .

16 DIFESSA v. MANSALEN .. .10.03.09
(Ykon v.Bastilie x Cim v.Osterberger Land) . . . .

1 VALDA IZ VALINORA . .. .20.01.09
(Dark ad Astra Gloria x Bianka v.Urban Haus) . . .



,


1 . 2437852 .27.11.08 .TYS079 . .
( . ) . . .

2 FANCONI von OSTEN GRAF RAT .. .16.12.08 .1508370 . . .
(Gent v.Team Fiemereck x Tori v.Osten Graf Rat) . . .

3 . .. .28.10.08
(Hardy Amfitrion x ) . .

4 . .. .KY233 . .
(Ingodds Agassi x ) . . .

5 BERYL FRAMATO ROLAU . BCU 166-019399 .11.11.08 .24651 . .
(Ilbo Holtkamper See x Libra Framato Rolau) . .

6 . .. .19.11.08 .XCF172
( . ) . . . .

1 . 166-18720 .14.10.08 . .
( ) . . .

2 * . 166-019027 .1.11.08 .RN30
(Quant a.d.Aurum Zwinger x ) . . . .



,

1 . .. .27.11.08 .TYS080 . .
( . ) . .

2 . . .. .29.12.08 .2770
(Nevio v.Winnloh x . ) . . . .

3 . .. .27.11.08 .TYS079 . .
( . ) . . .

4 . .. .7.01.09 .VEA080
( . ) . . .

5 . ...7.01.09 .DOC455
(Siska v.d.Freiheit Westerholt x ). . . .

6 * . 2385532 .26.11.08 .NEG001
(Lingo v.Schornfelsen x Okki v.d.Edernburg) . . .

7 . .. .4.12.08 .085 .
( ) ., .

8 - . .. .5.01.09 . VEA061
( . ) . . .

9 ERAMIRA vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-019708 .19.11.08 .0173
(Gent v.Team Fiemereck x Kvina v.Aleks Birkenstrasse) . . . .

10 . .. .15.12.08 .TMD487 . .
(Siska v.d.Freiheit Westerholt x ) . . .

11 . .. .5.01.09 .VEA060 . .
( . ) . . ..

12 . .. .KY234 . .
(Ingodds Agassi x ) . . .

13 . 166-019205 .5.01.09 .007
( ) . . .

14 . .. .19.11.08 .XCF175
( . ) . . . .

15 TEAM BULLE HOF EMELI . RKF 2372759 .10.11.08 .025 .
(Quantum v.Fiemereck x Team Bulle Hof Alegra) .,

16 187

17 . .. .25.12.08 .ASB282 . .
(Arak de La Ferme Malgre L*eau x ) . . .-

18 . .. .19.11.08 .XCF174
( . ) ., .

19 . 166-018836 .25.10.08 .007 .
(Excelo v.Batu x *) . .
 

1 DINASTIYA MEISEHOF . UKU.0026232/BCU 166-018956 .30.10.08 .122 . .
(Elko v.Fichtenschlag x Endrefalva Afrika) . . .

2 - . 166-019502 .30.11.08 .2764 . .
( . )

3 . .. .14.11.08
( ) . . . .



,

1 IDEAL NORD SHTORM . .1.09.08 . .
(Banderas du Domaine du Park x Atsel Hof Yunaru) . . .

2 RICO v. OSTERBERGER LAND . . D-F 3159 . 24.07.2008 .
(Furbo degli Achei x Trimpy vom Osterberger-Land) . .,
 

3 . . 166-019506 .8.10.08 .2736 . .
(Jack v. Schonen Wippertal ) . . .

4 IDALGO NORD SHTORM . .1.09.08 .14.4005 .
(Banderas Du Domaine Du Parc x Atsel Hof Yunaru) . . .

5 GIZMO vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-018508 .7.08.08 .0156 . .
(Atsel Hof Yuvenal x Enni Naujavilnietis) . . .

6 189

7 VLATERFOLG SHERATON . RKF 2372778 .17.08.08 .ASB264 . .
(Panjo v.Kirschental x Dolly v.Frankengold) . . .-

8 . 166-019854 .19.08.08 .2702 . .
( . ) . . .

9 TEAM BULLE HOF DRAKO . RKF 2372757 .18.09.08 .019 .
(Yello v.St.Michaelsberg x Yelly v.Aducht) .,

1 . UKU.0023379 .19.08.08 .02905
( ) . . .



,

1 GANDIA vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-018510 .7.08.08 .0158
(Atsel Hof Yuvenal x Enni Naujavilnietis) . . . .

2 GILE IS SAPIEGINES . LSVK DS 4933/08 .12.09.08 .4933
(Jakas Garliavietis x Vetra is Sapiegines) . . .

3 . 2372781 .17.08.08 .ASB267 . .
(Panjo v.Kirschental x Dolly v.Frankengold) . . .-

4 . .. .17.08.08 .ASB270
(Panjo v.Kirschental x Dolly v.Frankengold) . . ., . .-
 
5
. 166-018768 .11.09.08 .111
( . ) . . . .

6 . . 166-018873 .16.07.08 .F0128
(Atsel Hof Yuvenal . ) . . . .

7 . .8.09.08 .TZG1168
(Vito x Tonja v.Klostermoor) . .Ը . .

8 190  

9
. . 166-019009 .24.08.08 .2732 . .
(Jack v. Schonen Wippertal x . ) . . .

10 IMPERIYA NORD SHTORM . .1.09.08 .14.4005 .
(Banderas Du Domaine Du Parc x Atsel Hof Yunaru) . . .

11 191

12 . 2317216 .5.09.06 .TSV452 . .
(Cent v. Haus Portofino x ) . . .

13 . 166-18333 .5.08.08 .BSV6631 . .
(Nevio v.Winnloh x ) . . .

14 . 166-018870 .9.10.08 .GB233 . .
(Mercury Amfitrion x Elanna Gven Blaid) . .

15 . 166-019014 .28.08.08 .2733 . .
(Jack v.Schoenen Wippertal x . ) . . .

1 . 166-018611 .8.08.08 . .
( ) . . .

2 / 166-019311 .6.09.08 .2727 . .
( . ) . . .



,

1 ROCKY v. MAZTELSBERG . RKF 2366666 .25.05.08 .P-I1978 .
(Marcus v.Status Que x Gilla v.Plassenburg) . . .

2 . 2372855 .19.03.08 .XCF135
(Nando v.Gollerweicher x Hanna z Kzywlan) . . . .
 
3 BERFORD vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-017686 .22.05.08 .0147 . .
(Kanto Vitaxis x Kvina v.Aleks Birkenstrasse) . . .

4 . 166-019091 .23.06.08 .191
(Atsel Hof Yuvenal ) . . . .

5 DE ORSE MAK FLAI OSTIN . RKF 2372008 .17.04.08 .TMD403 . .
(Markus v.Status Que x Amelie v.Haus Rosenbarg) . . .

6 AMMALIEN GROSS . RKF 2243434 p.5.04.08 .AMF019 .Kruk S.
(Ingodds Agassi x Endrefalva Cordeil) .Reprintsev P. .-

7 - . 166-018452 .1.07.08
(Ingodds Agassi x ) . . .

8 MARKUS v. MANSALEN . UKU.0010342 .21.06.08 .21s138 . .
(Bazi v.Urbekke x ) . .

9 . ...DFE 363 .15.02.08 . .
( . ) . . .



,

1 . 2336112 .5.07.08 .FIF024 .
(Ergo no Bartas Krasta x Erna Anuziu Vilke) . .

2 BALDRSEN*S ROKSANA . RKF 2342516 .29.04.08 .TUS075
(Uso v.d.Freiheit Westerholt x Baldrsens Vaiper) . . . .-

3 . .19.03.08 .XCF138
(Nando v.Gollerweiher x ) . . . .

4 . .24.04.08 .DNK224
( ). . . .
 
5 . .. .10.06.08 .ASB249 . .
(Ferro v.d.Hohenzeile x Vlaterfolg Yuta) . . .-

6 QUOILU v. OSTERBERGER LAND . .28.06.08 .D-F 3127 .
(Vegas du Haus Mansard x Lara v.Leckebusch) . . .

7 . .7.07.08 .GB207 . .
(Arko v.Butjenter Land x Laila Amfitrion) . .

8 . 2205300 .19.01.08 .KTY096
(Ergo no Bartas Krasta x ). . . .

9 192

10 MADIS v. MANSALEN . UKU.0010344 .21.06.08 .21s140
(Bazi v.Urbekke x ) . . . .

11 . UKU.0020862 .21.02.08 .8040
( ) . . . .

12 . 166-017458 .20.03.08 .0004 . .
( . . ) . . .

13 . . 166-017675 .11.01.08 .F-R0231
(Atsel Hof Yuvenal .) . . . .

14 . 2372931 .10.07.08 .422 . .
(Oneal v.Antheus x Rahni v.Baccara) . . .

15 . .5.04.08 .DIE1757
(Pakros D*Ulmental x Nala v. Fichtenschlag). . . .

16 TSVETANA s LOGOISKOGO TRAKTA . .7.02.08 .17000 . .
(Vasko z Lintichu x Cissa v.Ritterberg) . . ..

17 . 2411420 .19.03.08 .LUP002 . .
( ) . .

18 . 166-018455 .1.07.08
(Ingols Agassi x ) . . . .

19 . .. .23.06.08 .195 . .
( ) . . .

20 JANTARNAJA BUSINKA MEISEHOF . UKU.0009973/BCU 166-017606 .9.04.08 . .
(Elko v.Fichtenschlag x Ruanda Meisehof) . . .

21 . 166-017869 .22.04.08 .8S06
( ) . . . .

22 . 166-019097 .23.06.08 .197 . .
(Atsel Hof Yuvenal ) . . .

23 . 2385508 .7.05.08 .TWS777 . .
(Merlin v.Osterberg-Land x ) . . .

24 . 166-017868 .22.04.08 .8S05 . .
( ) . . .

25 * . 166-017387 .11.04.08 .RN28 . .
( . ) . .

26 . . 166-018101 .27.02.08 .2669 . .
(Jack v. Schonen Wippertal x . ) . . .

27 . 166-018117 .13.05.08 .2686 .
( ) . . .

28 . 166-017119 .2.03.08 .17119 . .
( ) . . .



,

1 VLATERFOLG RASH . RKF 2172906 p.26.08.07 .ASB217 . .
(Fest Kiefer Dominik x Vlaterfolg Stefi Golden) . . .-
 
2 AVUL ZON fon KARINA . RKF 2127818 .18.07.07 .003 .Prokhiro M.
(Ice v.Holtkamper Hof x Starkeri Karina) . . .

3 . 2218757 .12.12.07 .KRO131 . .
(Thor v.Fridenspark x ) . . .

4 * . 2205432 .24.09.07 .DTL042
(Xeno v. Ermundungsraum x Ycci v.Ahrainer) . . .

5 193

6 . .19.11.07 .GB102 . .
(Hardy Amfitrion x Ulma Kamenna Twierdza) . . .



,

1 . 2218387 .10.01.08 .077 .
( ) . . .

2 2311700 .4.01.08 .FNT014
( ). . .

3 . 166-018472 .25.12.07 .DIE1695 . .
( . ) . . .

4 KALEVI no BARTAS KRASTA . LV 18524/08 p.18.12.07 .4742
(Idol v.Holtkamper Hof x Odri no Bartas Krasta) . .Goriska S.

5 DE ORSE MAK FLAI LEONARDA . .25.12.07 .390 . .
(Sirio della Real Favorita x Zilber Vasserfal Viagra) . . .

6 SVARZEKOKS NIKLA . FIN 0223/08 .12.01.08 .
(Zilber Vasserfal General x Svarzekoks Skala) . . .-

7 . 2317842 .11.11.07 .TTF025
( ). . . .

8 HARLEY von REKAS . sz2204651 .1.08.07 .E-D 7559 .Kastrup
(Odin v.Holtkamper Hof x Alina de Louis) .,

9 . 2172336 .1.11.07 .DOC402
(Oneal v.Antheus x Rotwild Fella) . . . .

10 . 2178754 .17.08.07 .342 . .
( ) . . .-

11 CHIANTI v. SUPER AGENT . .8.12.07 .17010 . .
(Vegas du Haut Mansard x Nordblick*s Chilli) . . .

12 . 2153989 .23.06.07 .DLR930 . .
(Cacko v.Holtkamper Hof x ) . .-

13 . 166-015881 .1.08.07 .S051
( . ). . . .



,

1 / CENT v. HAUS PORTOFINO . RKF 1730445 . R-I 3971 .23.09.04 .
(Zamp v.Thermodos x Carina v.Wildsteiger Landhaus) . . .

2 / ATSEL HOF YUVENAL . BCU 166-017530 .25.09.06 .DIE1420 . .
(Negus v.Holtkamper See x Nala v.Fichtenschlag) . . .
 
3 / MERCURY AMFITRION . PKR I-60160 .10.04.07 .760 .Struk A.
(Sirio della Real Favorita x Evita Amfitrion) . Kalisz,Novik N. .

4 / YUDAS v. HEINRICHPLATZ . RKF 2194827 .3.12.06 .-2677 .
(Ken v.Elzmundungsraum x Ghana v.Heinrichplatz) . .

5 / . 1503891 .16.09.03 .LAI228 . .
( ) . . .-

6 / FLIP v.d. FREIHEIT WESTERHOLT . SZ 2104423 . 01.06.2002 .
(Solo von Frutteto x Uta von der Freiheit Westerholt) . .,

7 / TROLL von IVENHOE . 2336720 .15.03.07 .W-F3166
(ampino v.d.Piste Trophe x Dony v.Dusrani) . . .

8 / VOGERLAND SHAYTAN RKF 2134689 .23.04.07 .VOG183 . .
(Vogerland Faraon x Vlaterfolg Tsarina) . . .

9 / BORIS v. REGUL . sz 2144044 .31.03.04 .Z-B4026 .Zoubtsova
(Bax v.Luisenstrasse x Cira v.Koriser See) . . .

10 / FAIKO IS SAPIEGINES . LSVK DS 4041/06 p.31.07.06 .4041 .
(Gauner v.d.Roten Matter x Vetra is Sapiegines) ..

11 / BRIKS . BCU 166-015287 .28.05.07 .15287 .
(Excelo v.Batu x Simba) . . .

12 / DE ORSE MAK FLAI MIL . RKF 1722293 .TMD 082 p.8.01.05 .
(Gambo v.Fichtenschlag x Voxy Van Jabora) . . .

13 / ROBUK DEI MONTI DELLA LAGA . LOI 05 92432 .3.03.05 .5MDL7 .
(Dux de Cuatro Flores x Barbie di Ca San Marco) . . .

14 / . 166-013769 .3769 .16.07.06 . .
(Elko v.Fichtenschlag ) . . .

15 / VITO . RKF 2002112 .28.06.06 .TZG730 .Ը .
(Flip v.d.Freiheit Westerholt x Umelli v.Zellwldrand) . . .

1 / . 1955115 .26.06.06 .6838 .
( . . ) . . .

RIKOR vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-010227 .7.10.04 .0084 . .
(Sprintas Garliavietis x Erana v. v.Aleks Birkenstrasse) . . .



,

1 / . 198756 .23.01.07 .TSV225 . .
( . ) ., . .

2 / ZAVIST BOGOV GALAKTIKA . 2028270 .27.10.06 .TWE025 .. .
(Akselbrunnen Daggert x Vlaterfolg Gloria) . . .

3 / RODEZIA MEIZEHOF . BCU 166-013498 .16.06.06 .22
(Quenn v.Loeher Weg x Endrefalva Afrika). . . .

4 / BERVOLF S UGRY TORNADO . RKF 1482470 .9.07.03 .326 . .
(Sheydi Hauz Aki x Nora) . . .

5 / .LAI591 .1.01.06 . .
(Pasko v.Klostermoor ) . . .

6 / .DIE1362 .1.03.06
(Karat*s Ulk x Nala v.Fichtenshlag) . . . .

7 / . . 166-007798 .8.09.03 . .F-H0798 . .
( .) . ., . .

8 / . 166-014924 .004
( ) . . . .

9 / ZILBER VASSERFAL EXPRESSION BEAUTIFUL . RKF 1995124 .15.10.05 . LAI550 . .
(Nimbus Djenestra x Vlaterfolg Farina) . . .

10 / HARDENA no BARTAS KRASTA . LV 16817/07 .11.04.07 .4636
(Sirio Della Real Favorita x Corlet no Bartas Krasta) . .Goriska S.

11 / . .28.08.05 .245 .,
( . ) . . .-

12 / . 1987492 .DIE1363 .1.03.06
(Karat*s Ulk x Nala v.Fichtenshlag) . . . .

13 / LAILA AMFITRION . 166-015645 .12.05.06 .651 . .
(Idol v.Holtkamper Hof x Evita Amfitrion) . . .

14 / FANTA vom ALEKS BIRKENSTRASSE . BCU 166-012696 .23.12.05 .0101 . .
(Filou v.Gross-Wechsungen x Kvina v.Aleks Birkenstrasse) . . .

15 / . 166-013744 .13.08.06 .13744
( . ) . . . .

16 / . 166-015301 .BSV 505 .3.06.07 . .
(Sul v.Allemania x ) . . .

17 / . 2002858 .2.04.06
( ) . . . .

1 / .LAI593 .1.01.06
( . ) . . . .

RUSSTANNENWALD DOROTI . RKF 1781940 .1.09.05 .032 .Opengeim M.
(Quentin Karanberg x Ungana v.Zellwaldrand) . . .-
 


 


 

Copyright 2002-2008
by Barinskaya Nataly