.: :.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  wallpaper -
 
 
 
 
 

:


 

-2007
30 - 1 2007

 

: WILHELM NORDSIEK (SV)
 

,

1 ( ) . . .
2 . ( . .) .
3 ( . ) . . ,
4 ZION OSTORIA KAS (Oslo v.Restrauch x Honda Ostoria Kas) . .
5 VANKUVER fon FROSTEN ( . ) .
6 ( . ) . .
7 ( . ) . . ,
8 . (Quinn v.Elzmundengsraum x ) .
9 . (Consul v.Ritterberg . ) .
10 ( ) .


,

1 ( ) . .
2 . ( . .) .
3 (Oneal v.Antheus x ) . . .
4 (Feig Forlenwiese ) . .
5 (Oslo v.Restrauch x Bianka vom Urban Haus) . .
6 ( . ) . .
7 . (Quinn v.Elzmundungsraum x ) .
8 ( . ) .
9 . ( . ) . .
10 ( ) . .
11 (Ximbo v.Aducht x ) .
12 ( . ) . . .
13 ( ) .
14 (Oneal v. Antheus + ) .:
15 . (Consul v.Ritterberg x . ) . .
16 (Feig Forlenwiese ) .



,

1 ( ) . .
2 . ( . ) .
3 (* ) .
4 ARAK NAUJAVILNIETIS (Wum v.Holtkaemper Hof x Colette Edelveisas) .P.Beresniavicius
5 (Margman Torsten x Landa iz Ekateringofa) .
6 GUSTO GELEZINIS VILKAS (Carlos Gelezinis vilkas x Ricardo von Troje) . . N.Volkova
7 YUDAS vom HEINRICHPLATZ (Ken vom Elzmundungsraum x Ghana vom Heinrichplatz) .
8 (Ximbo v.Aducht x ) . .


,

1 ( . ) .
2 ( . ) . .
3 (Cent v.Haus Portofino x ) .
4 - (Ingodds Agassi x ) . .
5 . ( .) . .
6 ( . ) . .
7 SAMBYKA is CENTRINIE PARKO (Janos v.d.Noriswand x Amerika Meiles erdve) .T.Keidosiene
8 . ( . ) .
9 (Usko vom Klostenmoor x . ) .
10 . (arlo v.Holtkamper Hof x E-Daring Bar Wolf*s Ugry) .
11 (Valentino v.d.Barenschlucht x ) .
12 ( . . ) . .
13 . ( . ) .


,

1 ( . ) .
2 ( . ) . .
3 (Negus v.Holtkamper See x Nala v.Fichtenschlag) . .
4 ( . ) . .
5 ( ) . .
1 (Kally v.Moditor x ) .


,

1 (Elko v.Fichtenschlag x -) .
2 AMELIE vom WIESENRING (Ilbo vom Holtkamper See x Ama v. Haus Yu) . .,
3 ( . ) . .
4 FUNNY LAUKINE VILKAUOGE (Lukas Gelezinis vilkas x Irta Gelezinis vilkas) .V.Sadauskas
5 ( ) .
6 . (Van Damme v.Team Fiemereck x ) . .
7 DOLLY v. FRANKENGOLD (Vegas du Haut Mansard x Fanny v.Frankengold) .
8 (Karat*s Ulk x Belye Nochi Zolotaya) . .
9 ( ) . .
10 ( ) .
11 FOLDI GELEZINIS VILKAS (Andrjuscha van Noort x Zaski Gelezinis vilkas) .N.Volkova
12 . (Van Damme v.Team Fiemereck x ) .
13 FIGA GELEZINIS VILKAS (Andrjuscha van Noort x Zaski Gelezinis vilkas) .A.Napolov


,

1 SG JAKAS GARLIAVIETIS (Ken v. Elzmundungsraum x Gambi Garliavietis) . .R.Janusaitis
2 SG ( . ) .
3 SG (Erasmus van Noort x Yanka Vomsteinway-Park) . .
4 SG CANTO GELEZINIS VILKAS (Bravos vom Steffen Haus x Boni Gelezinis vilkas) . . N.Volkova
5 SG AURUM AGLIS URS (Campino v.d.Piste Trophe x Angie di Casa di Sandra) . .
6 SG (Quentin v.Zellwaldrand x Hexe v.d.Vallendarer Hohe) . .
7 SG ( ) .
8 SG BLEYD SAMBATUS (Oslo v.Restrauch Ultra Djenestra) .
9 SG (Perry v.Espental x Orna a.Aishtal) .


,

1 SG XILLA von ben HARTEN (Zamp v.Thermodos x Anta von ben Harten) .
2 SG (Erasmus van Noort x Yanka Vomsteinway-Park) .
3 SG ( . ). .
4 SG IGL BI HAITEK (Akselbrunnen Daggert x Okky v.d.Edernburg) .
5 SG CIBONA GELEZINIS VILKAS (Bravos vom Steffen Haus x Boni Gelezinis vilkas) . . N.Volkova
6 SG (Quenn vom Loher Weg x ) . .
7 SG (Quenn vom Loher Weg x ) . .
8 SG ( . ) .
9 SG (Karat*s Ulk x Nala v.Fichtenshlag) . . .
10 SG . ( .) . .
11 SG (Oslo v.Restrauch Rimka Djenestra) .
12 SG (Karat*s Ulk x Nala v.Fichtenshlag) . .
13 SG (Quentin v.Zellwaldrand x Hexe v.d.Vallendarer Hohe) . .
14 SG (Quentin v.Zellwaldrand x ) . .
15 SG (Oslo v.Restrauch x ) .


,

1 SG ALANA BALT TSERABI (Nando v.Gollerweiher x Alana Balt Princessa Paola) .
2 SG ERGO NO BARTAS KRASTA (Endrefalva Shimsay x orlet No Bartas Krasta) . .
3 SG ( . ) . .
4 SG UNKAS GELEZINIS VILKAS (Carlos Gelezinis vilkas x Vora Gelezinis vilkas) .O.Lobacevskij
5 SG . (arlo v.Holtkamper Hof x ) .
6 SG ZILLBER VASSERFAL LUX (Nimbus Djenestra x Vlaterfolg Glukoza) .
7 SG AURUM AGLIS STRAIK (Goliath v.Heinrichplatz x Aurum Aglis Laura) .
8 SG URMAS GELEZINIS VILKAS (Carlos Gelezinis vilkas x Vora Gelezinis vilkas) .L.Karalcukiene
9 SG (Feig Forlenwiese x ) .
10 SG GODALIS TAMAS (Qveen v.Loenn Veg x Ussi v.Bukhonia) . .
11 SG ADRIANO von FIEMERECK (Solo v.Team Fiemereck x Xamba v.Fiemereck) . .
12 SG LORD VILKIUKSTIS (Barus Vilkiukstis x Fiesta Garliavietis) .M.Greblikas
13 SG * (Primo v.Haus Babilon x ) .


,

1 SG ( ) . .
2 SG ( . ) .
3 SG ( ) . .
4 SG INDI v.POXDORFER TANNENHOF (Zasko v.Thermodos x Ivett v.Wildsteiger Land) .
5 SG (Till v.Herzbach x ) . . .-
6 SG ( . ) . .
7 SG ( . ) . .
8 SG ( . ) . .
9 SG ( ) . . .
10 SG CISSA v. RITTERBERG (Unix v.Kappelenberg x Blana v.Hasenborn) .
11 SG ( . ) . . .
12 SG (Flip v.d. Freieheit Westerholt + Rosalie v. Christinen Brunnen) .:
13 SG ( ) .,
14 SG
( ) .
15 SG
(Filou v.Gross Wechsungen x ) .


,
 
1 V FLIP von der FREIHEIT WESTERHOLT (/) (Solo von Frutteto x Uta von der Freiheit Westerholt) . .
2 V QUANTUM vom DANISCHEN HOF (/) (Larus v.Batu x Pippi v.Wildsteiger Land) .
3 V HARDY AMFITRION (/) (Erasmus van Noort x Pasja Amfitrion) . .
4 V (/) (Elko v.Fichtenschlag x Ogri) .
5 V (/)  ( ) . .
6 V OLEX vom WINNLOH (/) (Zando v.Winnloh x Floru v.Mimosenweg) .
7 V (/) (Flick v.d.Windrose x Zilber Vasserfal Uliana) . .
8 V ALANA BALT MANCHESTER (/) (Oliver v.Laacher-Haus x Alanan Balt Tsvetana) .
9 V . (/) ( . ) .
10 V LUKAS GELEZINIS VILKAS (/) (Orbit von Tronje x Zaski Gelezinis vilkas) . Z.Cepuliene
11 V DRAKON s BEREGA KOSTROV (/) (Ursin v.Fichtenschlag x Astilba s Berega Kostrov) . .
12 V CHARLY v. URSTROMTAL (/) (Rio v.Ochsentor x Eneke v.Ebweiler Tal) .
13 V . (/) ( ) .
14 V ASKO GARLIAVIETIS (/) (Henry v.d.Dunieschenke x Saskia v.Goldenen Zweig) .
15 V XIMBO v. ADUCHT (/) (Romeo v.Aducht - Brenda v.Aducht) .
16 V TORNADO GELEZINIS VILKAS (/) (Ex Arline x Barsa Gelezinis vilkas) . A.Napolov
17 V (/) (Opus v.d.Weihertuerchen x ) .
18 V BOBO ASARKO LORDANO (/) (Kai v.d.Luistrabe x Itaka Asarko Lordana) .

DE ORSE MAK FLAI MIL () (Gambo v.Fichtenschlag x Voxy Van Jabora) . .

( .) ( ) .,
( .) ( . ) .


,

1 V (/) ( .) . .
2 V VETRA IS SAPIEGINES (/) (Indo v.d. Bildeiche x Gudana v. Fiemereck) . .L.Surazinskiene
3 V AMERIKA MEILES ERDVE (/) (Adamsas Laukine vilkauoge x Endrefalva Chilli) .D.Slausgalviene
4 V (/) (Raudi v.Oxsalis x ) .
5 V (/) (Dux de Cuatro Flores x Endrefalva Ulla) .
6 V (/) ( .. ) . .
7 V . (/) ( .) . .,
8 V CERI NARSA (/) (Tibo Gelezinis vilkas x Fruma is Lapyno) .L.Santaraite
9 V (/) (Maxx v.Hauswalder Bach x ) .
10 V KORTNI (/) (Zar v.Deodatus x Zsazsa v.Quinshaus) . .
11 V AURUM AGLIS MAGIC (/) (Ghandi v.Arlett x Aurum Aglis Verona) . .
12 V . (/) (Oslo v.Restrauch x . ) .
13 V (/) ( ) . . .
14 V . (/) (Warro v.Trompetercrung x ) .
15 V (/) (Zar v.Deodatus x ) . .
16 V (/) (Elko v.Fichtenschlag x Inza) . .



:
ASKO GARLIAVIETIS (Henry v.d.Dunieschenke x Saskia v.Goldenen Zweig) .

:
. (Oslo v.Restrauch x . ) .


1 . .
2 . . .
3 . .


 

Copyright 2002-2010
by Barinskaya Nataly